رزیدنت اویل چند نفره‌ی آنلاین به نام Re-Verse معرفی شد

سازنده‌های سری بازی رزیدنت اویل نسخه‌ی کوچک جدیدی از این بازی معرفی کرده‌اند. این بازی Resident Evil Re:Verse نام دارد و نقش بخش آنلاین بازی رزیدنت اویل ۸ را ایفا می‌کند. تمام خریداران بازی رزیدنت اویل ۸ می‌توانند به رایگان به این بازی دست پیدا کنند. بازی Resident Evil Re:Verse یک نسخه‌ی آزمایشی محدود هم دارد که به زودی در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

شرکت کپکام رویدادی برای بازی رزیدنت اویل ۸ برگزار کرده و در این رویداد شاهد اعلام اطلاعات فراوانی از این بازی بودیم. یکی از بخش‌های این رویداد که برخلاف دیگر قسمت‌ها نه‌تنها چنگی به دل نمی‌زد، بلکه حسابی داد و هوار طرفداران را در آورد معرفی بازی Re:Verse بود. بازی Re:Verse یک دث‌مچ ساده‌ی آنلاین است که به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی سری بازی‌های رزیدنت اویل ساخته شده و شخصیت‌ها و محیط‌های سری بازی‌های رزیدنت اویل را در خود دارد.

چیزی شبیه به Re:Verse را پیش از این، هنگام عرضه‌ی بازسازی بازی رزیدنت اویل ۳ دیدیم که شرکت کپکام یک بازی همکاری آنلاین را همراه با بازی اصلی منتشر کرد و به شکل رایگان در دسترس تمام خریداران قرار داد. این بازی کوچک نیز در حقیقت بخش آنلاین رزیدنت اویل ۸ است. به دلیل این که حس و حال این بخش آنلاین فاصله‌ی بسیار زیادی با بازی اصلی دارد سازندگان تصمیم گرفتند که آن را به عنوان یک بازی جدا عرضه کنند. البته چون بازی Re:Verse در حد و اندازه‌ی یک بازی کامل نیست تیم کپکام تصمیم گرفته‌اند تا آن را به شکل رایگان به تمام خریداران رزیدنت اویل ۸ هدیه کنند.

رسانه های همکار
استفاده از مطالب نیوکالا مگ برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دیجی‌کالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت نوآوران فن‌آوازه (فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
Open chat
چطور می تونم کمکتون بکنم؟
سلام،میتونم کمکتون کنم؟
حتما یک سری اطلاعات هستن که در طی خرید برات مبهم هستن، می تونی برای کسب اطلاع عدد 9 رو به 5000299558129 پیامک کن.